Falconkickbox | Nejúspěšnější sportovec našeho okresu Ústí nad Orlicí – Falcon to tam doslova „zamořil“
Kickboxový klub Falcon Vysoké Mýto s dlouholetou tradicí.
kickbox, vysoke myto, myto,viktorin, kicboxing, fight, bojove sporty,boj, vm, chocen, litomysl,
15897
post-template-default,single,single-post,postid-15897,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

02 Úno Nejúspěšnější sportovec našeho okresu Ústí nad Orlicí – Falcon to tam doslova „zamořil“

V kategorii mladších žáků a dorostu jsme měli zastoupení z našich řad Falconu – David Ek Dvořáček, který se umístil na pátém místě. Jeho starší bratr Petr Dvořáček obsadil skvělé třetí místo – oba dva stihli naskočit do jedoucího vlaku Falcon expres / směr úspěch a věřím, že pojedou dál a dokáží svou pílí, že patří mezi ty top nejen u nás, ale i ve světě!

Ve stejné kategorii i vlaku se na 9.místě umístila teprve 10-tiletá Eliška Zemanová, která má před sebou velmi slibnou karieru. Tím to ale neskončilo! Eliška dostala cenu i za Sportovní hvězdu deníku. To, že má Eliška talent víme a už to dobře vědí i její soupeřky. Výhra vám dá sebevědomí a cílevědomost – prohra vám dá pokoru a úctu – trénink vám dá zdraví a disciplínu, a to jsou také hlavní cíle u našich nejmladších bojovníků v klubu Falcon.

V juniorské kategorii máme dalšího pasažéra Adam Pánek, který za své úspěchy získal osmé místo mezi těmi nejlepšími v okrese, nehledě na druh sportu. Adam udělal -stejně jako ostatní – v loňském roce hodně práce a toto ocenění je i odraz toho co dokázal. Adamovi je teprve 17 let, ale už nyní má skvělou bilanci úspěchů, které vím, že letos a i v dalších letech mnohonásobně znásobí.

Nakonec přišla kategorie dospělých, kde nás zastoupil Martin Viktorin., který posléze musel použít známou větu „to jsem nečekal“. Martin získal mezi dospělími první místo a tím i titul Nejúspěšnější sportovec roku našeho okresu a zařadil se pro letošní rok do našeho expresu mezi strojvůdce. Neměl lehkou sezónu, ale dokázal, že má srdce a doslova si vydřel historické úspěchy v asociaci WAKO, za které byl oceněn nejen v této anketě.

Všichni výše zmiňovaní mají velkou šanci a otevřenou bránu v té nejprestižnější asociaci kickboxu zvané WAKO – jen je důležité na sobě neustále pracovat a neusnout na vavřínech.

Věřím, že budete makat a nejen vy zde zmiňovaní, ale i ostatní z našeho klubu a dokážeme světu, že i v tak malém městě, jako je Vysoké Mýto se rodí velcí šampioni a šampionky.

Děkuji všem za vzornou reprezentaci klubu Falcon kickbox Vysoké Mýto a také všem co nás podporují.