Falconkickbox | „Pohár klubů“ a „Pohár jednotlivců“ za rok 2015
Kickboxový klub Falcon Vysoké Mýto s dlouholetou tradicí.
kickbox, vysoke myto, myto,viktorin, kicboxing, fight, bojove sporty,boj, vm, chocen, litomysl,
15639
post-template-default,single,single-post,postid-15639,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

27 Led „Pohár klubů“ a „Pohár jednotlivců“ za rok 2015

U Českého svazu full-contactu a ostatních bojových umění, se 8.1.2016 v Praze vyhlašoval „Pohár klubů“ a „Pohár jednotlivců“ za rok 2015. V poháru klubů Falcon skončil na skvělém druhém místě a v poháru jednotlivců obsadil náš dosavadně nejúspěšnější bojovník Martin Viktorin ml. první příčku. Bohužel tuto trofej si nemohl převzít osobně z důvodu maturitního plesu, který se konal pro Martina ve stejný den. Jak se říká „ Jeden strom les nedělá“ a tak bych rád poděkoval nejen Martinovi, ale všem našim bojovníkům z klubu Falcon, kteří mají také skvělé výsledky za jejich úsilí, vytrvalost a touhu něco dokázat. Jsme skvělá parta a už se těším na sezónu 2016, kde nám začnou závodit také děti.
Na závěr jedna velká pravda. Aby člověk dosáhl toho, co je možné, musí usilovat o to, co je nemožné! Přeji všem hodně úspěchů, štěstí a zdraví nejen v roce 2016.Martin Viktorin st.