Falconkickbox | Seminář 2016
Kickboxový klub Falcon Vysoké Mýto s dlouholetou tradicí.
kickbox, vysoke myto, myto,viktorin, kicboxing, fight, bojove sporty,boj, vm, chocen, litomysl,
15858
post-template-default,single,single-post,postid-15858,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

20 Zář Seminář 2016

Dobrý den a ahoj všem příznivcům bojových sportů,

jak jsem již avizoval na trénincích a dále buduJ připravuji ve spolupráci se státním trenérem seminář pro všechny členy našeho klubu Falcon – včetně těch nových.

Tohoto semináře se mohou zúčastnit také spřátelené kluby nebo oddíly i jiných bojových sportů z celé České republiky.

 

Seminář bude zaměřen na taktiku boje a s tím spojené kombinace, techniky a pohyb.

Samozřejmě bude rozdělen v případě náročnosti jednotlivých cviků do skupin – dle výkonnosti a vyspělosti účastníků (začátečníci, pokročilí a závodníci)

 

Velkou výhodou našeho klubu je, že máme velkou a silnou základnu a proto k nám státní trenér rád jezdí J Naši svěřenci tím pádem šetří čas a peníze za cestu do Prahy. Tuto spolupráci díky vám držíme již několikátý rok a to nejen pro semináře, ale i páskování STV(Stupeň technické vyspělosti). Každé vzdělání je důležité a to i v KICKBOXU! Důkazem toho je i fakt, že se naši bojovníci umísťují na předních příčkách nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí.

 

Mé motto znáte: Kdo chce, hledá způsob a kdo nechce, hledá důvod!

 

Věřím, že patříte k těm co chtějí a společně najdeme cestu na vrchol v tomto úžasném sportu, kterým KICKBOXNG bezesporu je.

 

S pozdravem

Martin Viktorin st.

Mobil: 602 136 719