Falconkickbox | SLOVAK OPEN 2018
Kickboxový klub Falcon Vysoké Mýto s dlouholetou tradicí.
kickbox, vysoke myto, myto,viktorin, kicboxing, fight, bojove sporty,boj, vm, chocen, litomysl,
16007
post-template-default,single,single-post,postid-16007,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

26 Úno SLOVAK OPEN 2018

Poslední únorový víkend – přesněji 23-25.2.2018 – přinesl do klubu Falcon kickbox Vysoké Mýto 12 cenných kovů z mezinárodního turnaje na Slovensku/Bratislava. Konkrétně 5x zlato, 5x stříbro a 2x bronz. Turnaj byl ve velkém stylu s vynikající účastí – téměř 1000 bojovníků z 11 zemí včetně naší České republiky ve kterých nechybělo 6 statečných falcoňáků, za doprovodu koučů Martin Viktorin st., Aleš Dolanský a Josef Zeman.

Začátek sezóny jsme zvládli skvěle, z pohledu trenéra jsem byl velmi spokojený s výsledky našich svěřenců, nicméně bych u některých závodníků čekal lepší výkon/kondici, ale to už je společná práce nás trenérů a závodníků na tom dál zapracovat. Jednalo se o první turnaj roku 2018 a je pro nás všechny SKVĚLÉ, že jsme vypozorovali na čem musíme pracovat, a to je velmi pozitivní zjištění. Život i úspěch se tvoří jedině z chyb, pokud je tedy vnímáš a pracuješ na nich!

Jmenovitě:

Adam Stráník – 1.místo Fullcontact/muži do 81Kg, 3.místo KL/junioři do 84Kg
Eliška Zemanová – 1.místo LC a 1.místo KL / starší žákyně do 42Kg
David Dvořáček – 1.místo LC a 1.místo KL / starší žáci do 69Kg
Adam Pánek – 2.místo LC a 2.místo KL / muži nad 94Kg
Dominik Chromek – 2.místo KL a 2.místo LC / junioři do 89Kg
Nela Pánková – 2.místo LC a 3.místo KL / starší žákyně nad 65Kg

Hvězda turnaje za Falcon: Adam Stráník, když porazil ve finálovém boji polského borce ve Fullcontactu/ muži do 81Kg. Polák je ostřílený ringový fighter, má za sebou několik gala turnajů a mimo jiné je i mistr Polska, což je v této zemi velmi velký úspěch – Polsko a jejich bojovníci dlouhodobě patří mezi ty top na světě!

Děkuji a gratuluji všem za skvělé výsledky, chování a reprezentaci naší země, klubu, ČSFU i města Vysoké Mýto.

Velké díky patří také našim sponzorům, především firmám Ecos Choceň, Iveco Vysoké Mýto a bezesporu i město Vysoké Mýto

Děkujeme celému Národnímu týmu, organizačnímu týmu ČSFU a státním trenérům!

Kickboxu zdar!

Poznámka: Hvězdu turnaje volí trenéři klubu (náš nový koncept pro rok 2018/ podpora dětí a mládeže)– neznamená to však, že by ostatní neudělali stejný nebo i lepší výsledek! Hodnotíme výkon, překvapení turnaje, chování reprezentanta, dochvilnost, posun oproti loňské sezóně, zapojení do kolektivu, pomáhání ostatním(především nováčkům), pořádek na pokojích atd….od klubu následně dostává „Hvězda turnaje“ na další turnaj finanční odměnu/podporu