Falconkickbox | O Klubu
Kickboxový klub Falcon Vysoké Mýto s dlouholetou tradicí.
kickbox, vysoke myto, myto,viktorin, kicboxing, fight, bojove sporty,boj, vm, chocen, litomysl,
15336
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15336,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

DĚLÁME SPORT SRDCEM

Náš klub byl založen ve Vysokém Mýtě v roce 2000 od roku 2007 jsme registrovaným klubem u ČSFU (Český svaz full-contactu a ostatních bojových umění), Který má jako jediný statut státní reprezentace a tím nám otevřel cestu mezi světovou špičku, kde se mohou po splnění určitých podmínek ukázat i naši bojovníci, jakožto reprezentanti naší země! k dnešnímu dni námi prošlo desítky nejen chlapců a dívek, ale i žen a mužů. Podařilo se nám získat několik titulů MISTRA SVĚTA, MISTRA EVROPY,MISTRA REPUBLIKY a velké množství medailí z neméně prestižních mezinárodních a národních soutěží, jako například SLOVAK OPEN, AUSTRIAN CLASSICS, HUNGARIAN WORLD CUP, GERMAN OPEN, CZECH OPEN, NÁRODNÍ POHÁR, LEON OPEN a mnoho další…….

PROČ MY

Přední český klub

Individuální přístup

20 let zkušeností

Světové Úspěchy

CO JE TO KICKBOX

Kickboxing (kickbox je počeštěný název) vznikl už v padesátých letech v Japonsku ve spojení karate a Muay thai a až v osmdesátých letech byl upraven ve Spojených státech do dnešní evropské podoby. Došlo k rozdělení do několika disciplín například full-contact, low kick, points fighting, lightcontact, kick light a další.

My učíme disciplíny lightcontact, kick light a v loňském roce jsme přidali zatím okrajově full-contact. Jednotlivé disciplíny se v technikách příliš neliší. Při tréninku dbáme nejen na správnost provedené techniky, ale i na „sportovní hygienu“, což obnáší dobře se na začátku zahřát, rozcvičit, protáhnout.

Vedení klubu

Martin Viktorin st. – předseda  klubu

Martin Viktorin ml. – místopředseda klubu

Aleš Dolanský – hospodář klubu